Przejdź do treści
Chłopcy
widok
stół2
izba2
Dziewczyny
Dzieci
Przejdź do stopki

Rozstrzygnięcie kolejnej edycji konkursu na najpiękniejszy ogród kwiatowy w gminie Czorsztyn oraz podsumowanie tegorocznych działań Kół Gospodyń Wiejskich.

Rozstrzygnięcie kolejnej edycji konkursu na najpiękniejszy ogród kwiatowy w gminie Czorsztyn oraz podsumowanie tegorocznych działań Kół Gospodyń Wiejskich.

Treść

Dnia 8 grudnia 2022 r. w Remizie OSP w Maniowach odbyło się podsumowanie konkursu "Mój ogród kwiatowy" oraz działalności Kół Gospodyń Wiejskich za 2022 rok. Wszystkie Panie chętnie przedstawiły swoje działania, które realizowały przez cały 2022 rok i opowiedziały o planach na nadchodzący 2023 rok.

Wójt Gminy Czorsztyn podziękował Paniom z KGW za całoroczną współpracę, za zaangażowanie w organizację imprez gminnych i pracę na rzecz promocji gminy, a nagrodzonym podziękował za dbanie o wygląd ogródków i posesji oraz udział w konkursie.

Podobnie jak w latach minionych, komisja w składzie:

- Andrzej Mikołajewicz - Przewodniczący Komisji,

- Julia Wojtaszek - Przewodnicząca KGW Kluszkowce

oceniała ogrody zarówno wiosną jak i jesienią według wytycznych zapisanych w regulaminie konkursu. Zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe i dyplomy.

Dyrektor Centrum Kultury Gminy Czorsztyn serdecznie podziękował przybyłym za obecność oraz uczestnikom konkursu i jury za poświęcony czas na ocenę ogrodów.

Zapraszamy do zapoznania się z tabelą prezentującą wyniki konkursu i do obejrzenia zdjęć z wczorajszego wydarzenia.

Właścicielom nagrodzonych ogródków składamy serdeczne gratulacje.

12229